O mnie

Jestem czynnym motocyklistą, jeżdżę od 14 roku życia. Posiadam państwowe uprawnienia instruktora nauki i techniki jazdy motocyklem. Od 2009 roku przeszkoliłem ponad 1200 osób, 98% moich kursantów zdało egzamin za pierwszym podejściem. Szkolę nie tylko początkujących motocyklistów, ale także instruktorów nauki i techniki jazdy, służby mundurowe oraz egzaminatorów. Regularnie trenuję na torach szosowych i w terenie.

Do każdego podchodzę indywidualnie, dostosowuję program szkolenia do konkretnego kursanta. Zajęcia prowadzę 1 na 1. Podczas jazdy po mieście siedzę z Tobą z tyłu na jednym motocyklu, żeby na bieżąco korygować Twoje błędy. Zależy mi na tym, żebyś zdał egzamin, jak najwięcej się nauczył i miał fun z jazdy motocyklem, tak jak ja.

Zapewniam pełen profesjonalizm przy minimum stresu. Nauczę Cię jeździć bezpiecznie, zgodnie ze sztuką kierowania motocyklem i pokażę, jak przetrwać na polskich drogach. Nie będziesz musiał szukać pomocy w innych ośrodkach szkolenia. Ze mną zdany egzamin to tylko formalność.

Zapraszam

Irek Mączyński