DOSZKALANIE

Masz prawo jazdy kat. B od co najmniej 3 lat, a chciałbyś jeździć również motocyklem?

Zacznij swoją przygodę z jednośladami pod moim czujnym okiem na największym w Warszawie, bezpiecznym i wyłączonym z ruchu obiekcie. Chcesz podnieść swoje umiejętności, wrócić na motocykl po dłuższej przerwie lub po prostu doszkolić się przed egzaminem? Trafiłeś w dobre miejsce.

Przed egzaminem

Jeżeli uważasz, że Twój dotychczasowy OSK nie spełnił Twoich oczekiwań i masz wrażenie, że niczego się nie nauczyłeś, daj mi 2 godziny. Wychwycę i skoryguję błędy, które popełniasz; ustawię Twoją pozycję na motocyklu; przerobimy po kolei każde zadanie egzaminacyjne; wytłumaczę Ci i pokażę, jak pokonać każdy manewr. Zobaczysz, że używając odpowiedniej techniki, można bez problemu zdać egzamin.

Indywidualne podnoszenie umiejętności

Jeździsz motocyklem, ale czujesz, że robisz coś nie tak? Jeśli masz problem z opanowaniem własnego motocykla, wykonywaniem określonych manewrów, czujesz się niepewnie, masz blokadę psychiczną po wypadku albo chciałbyś udoskonalić swoją technikę jazdy – zadzwoń. Na pewno Ci pomogę.

Szkolenia grupowe

Chcesz zorganizować imprezę integracyjną, event, wycieczkę lub pobawić się w gronie przyjaciół, którzy jeżdżą na dwóch kołach? Prowadzę szkolenia z techniki jazdy dla grup zorganizowanych, firm, instytucji, grup znajomych. Szkolenia mogą odbywać się na placu manewrowym przy ul. Powstańców Śląskich 127 w Warszawie lub na dowolnie wybranym torze asfaltowym w Polsce (np. w Radomiu, Bydgoszczy, Toruniu) lub innym zamkniętym obiekcie w Twojej okolicy.

Bemowski Cykl MotoSzkoleń

Cykliczne szkolenia poświęcone różnym aspektom techniki jazdy motocyklem prowadzone w jedynym w Warszawie Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy (ODTJ). Szkolenia prowadzone są w małych grupach, do 10 osób. Nad kursantami czuwają instruktorzy techniki jazdy. Cykl jest przeznaczony zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.

Szkolenia offroadowe

Spróbuj swoich sił na torze crossowym na Bemowie, na którym organizowane są Mistrzostwa Polski Supermoto. Jeśli nie masz własnego motocykla, możesz wypożyczyć nasz sprzęt: Suzuki DRZ 400, Suzuki DR 125 . Jazda w terenie jest najlepszym testem umiejętności technicznych prowadzenia motocykla.